Оловна батерия RITAR, (EV12-45) AGM, 12V / 45Ah, 198/ 166/ 169 mm
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RITAR-EV12-45
Съгласен съм с Общите условия
Oловна Батерия ((EV12-45) AGM  12V / 45Ah -198 / 166 /169 mm  RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет: 45Ah
Размери: 198 x 166 x 169 мм
Тип терминал: Insert
Позиция на терминала: C
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 45Ah
Размери: 198 x 166 x 169 мм
Тип терминал: Insert
Позиция на терминала: C
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Капацитет44 mAh
Размери198 x 166 x 169 mm
Размери198 x 166 x 169 mm
КонекториТип-Insert M6: Позиция-C
Капацитет44 mAh
Тегло13.30кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)45 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF13 (M5)
Проектен живот (years)5 години
Дължина (mm)198 mm
Ширина (mm)166 mm
Височина (mm)169 mm
Тегло (kg)13.5
Тегло13.30кг
Оловна батерия RITAR EV12-45 AGM – 12V / 45Ah
Надежден резервен източник на захранване за UPS системи, охранителни аларми, аварийно осветление и соларни приложения. RITAR EV12-45 осигурява постоянно напрежение 12V и капацитет 45Ah с AGM технология за безподдържателна работа и възстановяване след дълбок разряд.
Ключови Предимства
  • Висок разряден ток – Ниско вътрешно съпротивление позволява висок ток за взискателни товари.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
Капацитет (20ч)45 Ah
ТехнологияAGM
Тип клемаF13 (M5)
Дължина198 mm
Ширина166 mm
Височина169 mm